1,979
edits
(stupid retard hub) |
No edit summary |
||
Line 53: | Line 53: | ||
|November 5, 2020 | |November 5, 2020 | ||
| | | | ||
|- | |||
| | |||
|[[deniz nakamura]] | |||
|March 6, 2021 | |||
|Promoted from advisor "for being an amazing advisor" {{Misinformation}} | |||
|- | |- | ||
|[[File:Ekebis.png|100px]] | |[[File:Ekebis.png|100px]] |