1,979
edits
(→Mod) |
(some updates) |
||
Line 26: | Line 26: | ||
|[[Candy]] | |[[Candy]] | ||
|? | |? | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
Line 53: | Line 48: | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|diogo | |[[diogo]] | ||
| | |? | ||
|PROMOTED FROM USER TO BEST MOD | |PROMOTED FROM USER TO BEST MOD | ||
|- | |- | ||
Line 131: | Line 126: | ||
|No longer in server | |No longer in server | ||
|Resigned | |Resigned | ||
|- | |||
|[[File:Soapkiller.png|100px]] | |||
|[[Soapkiller]] | |||
|September 4, 2020 | |||
|No longer in server | |||
|Taking a break | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
Line 199: | Line 200: | ||
|[[LoweffortTwink]] | |[[LoweffortTwink]] | ||
|? | |? | ||
| | |Somewhat active | ||
|Resigned | |Resigned | ||
|- | |- |