The Irony Hub: Difference between revisions
m
not 500 members currently
No edit summary |
m (not 500 members currently) |
||
Line 7: | Line 7: | ||
| invite = https://discord.gg/irony | | invite = https://discord.gg/irony | ||
| id = 1131657203460345967 | | id = 1131657203460345967 | ||
| users = | | users = 400+ | ||
| owner = ironyhub | | owner = ironyhub | ||
| founded = July 22, 2023<ref name=":0" group="note">Server created on July 20, 2023.</ref> | | founded = July 22, 2023<ref name=":0" group="note">Server created on July 20, 2023.</ref> | ||
Line 58: | Line 58: | ||
|400 | |400 | ||
|September 30, 2023 | |September 30, 2023 | ||
|- | |||
|500 | |||
|November 30, 2023 | |||
|} | |} | ||