The Irony Hub: Difference between revisions
400
mNo edit summary |
(400) |
||
Line 7: | Line 7: | ||
| invite = https://discord.gg/okbr | | invite = https://discord.gg/okbr | ||
| id = 1131657203460345967 | | id = 1131657203460345967 | ||
| users = | | users = 400+ | ||
| owner = ironyhub | | owner = ironyhub | ||
| founded = July 22, 2023<ref name=":0" group="note">Server created on July 20, 2023.</ref> | | founded = July 22, 2023<ref name=":0" group="note">Server created on July 20, 2023.</ref> | ||
Line 53: | Line 53: | ||
|300 | |300 | ||
|August 12, 2023 | |August 12, 2023 | ||
|- | |||
|400 | |||
|September 30, 2023 | |||
|} | |} | ||