OkBuddyRetard 5: Difference between revisions
2100
(2008 at the end of september) |
(2100) |
||
Line 8: | Line 8: | ||
| invite = https://discord.gg/ragecomics | | invite = https://discord.gg/ragecomics | ||
| id = 1042560991206068295 | | id = 1042560991206068295 | ||
| users = 2, | | users = 2,100+ | ||
| owner = burgercringefootlettuce ([[GrantVsZombies|grantvszombies]], [[Doctor Penez|doctorpenez]]) <br> [[Myszak|myszakszyszak]] | | owner = burgercringefootlettuce ([[GrantVsZombies|grantvszombies]], [[Doctor Penez|doctorpenez]]) <br> [[Myszak|myszakszyszak]] | ||
| links = [https://www.reddit.com/r/okbuddyretard/ r/okbuddyretard] | | links = [https://www.reddit.com/r/okbuddyretard/ r/okbuddyretard] | ||
Line 132: | Line 132: | ||
|2,000 | |2,000 | ||
|September 29, 2023 | |September 29, 2023 | ||
|- | |||
|2,100 | |||
|October 29, 2023 | |||
|} | |} | ||