OkBuddyRetard 5: Difference between revisions
2008 at the end of september
(2000) |
(2008 at the end of september) |
||
Line 61: | Line 61: | ||
|1,890 | |1,890 | ||
| +266 | | +266 | ||
| | |||
|- | |||
|Sep 2023 | |||
|2,008 | |||
| +118 | |||
| | | | ||
|} | |} |
(2000) |
(2008 at the end of september) |
||
Line 61: | Line 61: | ||
|1,890 | |1,890 | ||
| +266 | | +266 | ||
| | |||
|- | |||
|Sep 2023 | |||
|2,008 | |||
| +118 | |||
| | | | ||
|} | |} |