1,979
edits
(uhhh there was also this guy lo) |
(+doomnack) |
||
Line 77: | Line 77: | ||
|[[August 20 nuke|Nuke planner]] | |[[August 20 nuke|Nuke planner]] | ||
|{{date table sort|August 20, 2020}} | |{{date table sort|August 20, 2020}} | ||
|- | |||
|Doomnack#8412 | |||
|846500512643153940 | |||
|Had sexual relationship with 13 year old | |||
|{{date table sort|June 6, 2021}} | |||
|- | |- | ||
|DRAAVTIZS/Fetty Wap | |DRAAVTIZS/Fetty Wap |