Update in record time
No edit summary
 
Line 84: Line 84:
|[[File:Mowemi385.jpg|100px]]
|[[File:Mowemi385.jpg|100px]]
|[[Mowemi385]]
|[[Mowemi385]]
|February 27, 2025
|
|-
|[[File:ISellFreeMoney pfp.webp|100px]]
|[[ISellFreeMoney|wilting...weeping]]
|February 27, 2025
|February 27, 2025
|
|
Line 299: Line 294:
|September 2, 2025
|September 2, 2025
|Supposedly demoted for inactivity.
|Supposedly demoted for inactivity.
|-
|[[File:ISellFreeMoney pfp.webp|100px]]
|[[ISellFreeMoney|wilting...weeping]]
|February 27, 2025
|December 19, 2025
|Demoted.
|-
|-
|[[File:Wowza2.png|alt=|100x100px]]
|[[File:Wowza2.png|alt=|100x100px]]